تبلیغات
امام روح الله (رضوان الله تعالی علیه) - همدان


بیشتر به چه مطالبی علاقه مند هستید؟


» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

نماینده مردم همدان در مجلس نهم: 
به خاطر چند صباح ماندن در راس یک مدیریت و یا پست نباید حق مردم از بین برود!

به گزارش مغرب، امیر خجسته در جمع اعضای هیئت محبین امیرالمؤمنین(ع) در محل حسینیه مکتب الزینب(س) ضمن تشکر از حضور حماسی مردم در انتخابات اظهار داشت: حضور حداکثری مردم سیلی محکمی به ابرقدرت‌ها بود و جمهوری اسلامی و مردم ما نشان دادند که عشق به امام و رهبری دارند و با وجود تمام چالش‌ها و مشکلات و تحریم‌هایی که دشمن به وجود آورد، نشان دادند به نظام و ولایت عشق می‌ورزند.

وی با بیان این که نمایندگان منتخب در قبال همه مردم مسئولیت دارند، تصریح کرد: مردم در انتخابات حق خود را ادا کردند و حالا نوبت نمایندگان است که حق مردم را ادا کنند.

نماینده مردم همدان در مجلس نهم با تأکید بر این که امروز همه نمایندگان باید با تمام قدرت و همت مطالبات مردم را نصب‌العین کار خود قرار دهند، افزود: مطالب مردم این منطقه پیشرفت کار است و دو نماینده همدان با وحدت در کنار هم در شهرستان و 9 نماینده در استان متحد هستند و خواست مردم را پیگیری خواهیم کرد.

وی با تأکید بر این که باید به سمت کارهای بزرگ در استان پیش برویم، گفت: به لطف خدا تشکیل مجمع نمایندگان غرب کشور عملی و اجرایی شد و اولین جلسات آن را را در مجلس خواهیم داشت و با تشکیل مجمع نمایندگان زاگرس نشین هم به دنبال آن خواهیم بود تا منافع مناطق محرومی که در طی سال‌های گذشته نظیر جنگ تحمیلی دچار آسیب‌های جدی شدند و به آنها توجه نشده، تأمین شود.

خجسته با اشاره به آن که برای از دست ندادن فرصت و زمان پس از برگزاری انتخابات با وزرا جلسات متعددی داشتیم و مقدمات کارهای بزرگ‌ را ایجاد کردیم، خاطرنشان کرد: به وزرا تأکید کردیم همدان راکد و ساکت نمی‌خواهیم و به دنبال مطالبات مردم هستیم.

وی با بیان این که مردم وقتی با آن حضور حماسی رای دادند، منتظر تحول کاری هستند، گفت: نماینده وظیفه‌اش کار اجرایی نیست اما بر کار اجرایی مسئولان ملی، استانی و شهرستان نظارت دارد، لذا ما از مسئولان برنامه می‌خواهیم، برنامه‌های کوتاه مدت، میان‌مدت و دراز مدت خود را ارائه دهند و به مردم بگویند چه کار می‌خواهند انجام بدهند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس نهم با تأکید بر این که انجام تنها کارهای روزمره یک ظلم بزرگ به مردم است، یادآور شد: این مردم ایثارگران استان 8 هزار شهید از عزیزانشان را به انقلاب هدیه کردند، و امروز انتظار دارند که حق این انقلاب ادا شود و از مسئولان برنامه می‌خواهند.

وی تصریح کرد: ما نیز به عنوان نماینده مردم از همه کار می‌خواهیم و هرکس که نمی‌تواند کار کند باید تعیین تکلیف شود.

خجسته با ذکر این نکته که به خاطر چند صباح ماندن در راس یک مدیریت و یا پست نباید حق مردم از بین برود، ادامه داد: اگر کسی پستی می‌خواهد که در آرامش چند صباحی را طی کند، جای دیگر برود، چراکه کار مردم نباید زمین بماند.

وی اضافه کرد: ما به عنوان نماینده مردم همه اینها را بازگو می‌کنیم، به برخی که صرفاً برای کسب مسئولیت در استان تلاش می‌کنند تذکر می‌دهیم، و می‌گوییم تلاش ب‍ی‌خودی نکنید، آنهایی که امتحانشان را پس دادند و می‌دانند که چه قدر توان دارند خودشان دنبال پست در این شهرستان نباشند و اجازه بدهید نیروهای توانمند و تحول‌گرا بیایند، مردم دنبال این هستند و ما هم همین طور.

نماینده مردم همدان در خانه ملت خاطرنشان کرد: فردی که چند سال در پستی قرار می‌گیرد و هیچ تحولی ایجاد نمی‌شود تکلیفش مشخص است، و ما قطعاً در رابطه با مطالبات مردم محکم ایستاده‌ایم و دنبال هیچ گونه حرکتی که مخالف خواست مردم باشد نخواهیم بود، البته گزارش کار خود را به مردم باید بگوییم و می‌گوییم که گیر کار در کجاست و چه طور باید رفع شود.

وی در ادامه سخنان خود با بیان این که استان همدان در شرف کارهای بزرگ است و طوفان کاری باید در استان ایجاد شود، افزود: مردم منتظر تحول هستند، منتظرند حرکت‌های بزرگ و شرایط کاری مناسب ایجاد شود و این حق مردم است و باید انجام شود.

خجسته خاطرنشان کرد: استان همدان با این همه پیشینه تاریخی، استعداد، ظرفیت و توانمندی آیا باید وضعیتش این باشد، نه زیرساخت دارد نه برنامه، آقای مدیر اگر عرضه نداری کنار بکش.

وی گفت: امروز جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی باید در اولویت باشد، باید مانع‌های سرمایه‌گذاری برداشته شود و هرکس هم که مانع ایجاد می‌کنند کنار گذاشته شود.

نماینده مردم همدان در مجلس تصریح کرد: تولید ملی یعنی کار و این کلام مقام معظم رهبری است، حال اگر در استان دنبال روزنامه‌بازی و یک سری کارهای دیگر باشیم و فقط دنبال این باشم که جواب این و آن را بدهیم که کی چی گفته به نتیجه نمی‌رسیم، بگذارید کنار اینها را، دنبال ایجاد شغل و امید در بین مردم باشیم.

وی با تأکید بر این که نگاه مجمع نمایندگان پیشرفت کل استان بدون تفرقه است، یادآور شد: برخی از پروژه‌هایی که در استان دیدم واقعاً نگران شدم، به دوستان گفتم پروژه‌هایی که این قدر طول کشیده تعطیلشان کنید، مگر چند سال یک پروژه باید طول بکشد، این توهین به مردم است، اگر نمی‌توانید تمامش کنید و اگر نمی‌توانید بودجه بگیرید تعطیلش کنید و بگویید به علت بی‌عرضگی تعطیل شد.

خجسته با بیان این که مدیر استان باید دنبال بودجه باشد برای آن که کار عقب نیفتد، خاطرنشان کرد: توسعه استان با زیرساخت‌هاست، راه آهن، بزرگراه، فرودگاه و باید طبق زمانبندی مناسب همه این کارهای نیمه‌تمام به اتمام برسد.

وی در پایان گفت: ما در استان دنبال چالش و تنش نیستیم، بلکه به دنبال آن هستیم که با تدبیر و برنامه‌ریزی و کم‌ترین هزینه کار استان شتاب پیدا کند.
به این مطلب رای دهید:

به این مطلب امتیاز دهید:    

ن : سعید بخش رحمانی
ت : سه شنبه 9 خرداد 1391