تبلیغات
امام روح الله (رضوان الله تعالی علیه) - صهیونیست ها!


بیشتر به چه مطالبی علاقه مند هستید؟


» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

احمدی‌نژاد در جمع مردم زاوه:

صهیونیست‌ها پخمه‌ترین پخمه‌ها در عالم هستند

خبرگزاری فارس: رئیس جمهور کشورمان معتقد است که صهیونیست‌ها پخمه‌‌ترین پخمه‌ها

در عالم هستند.

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس به استان خراسان رضوی، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور کشورمان عصر امروز (جمعه) در چارچوب صدومین سفر استانی هیئت دولت که هم اکنون در استان خراسان رضوی در جریان است، در جمع مردم زاوه با اشاره به محصول اصلی این شهر که زعفران است، گفت: برخی از این شهر با عنوان شهر طلای سرخ نام می‌برند اما من تعبیر بهتری برای آن دارم.

وی افزود: شهرستان زاوه باید از این جهت نامیده شود که در دامن خود مجاهدان و دانشمندان و انسان‌های برتر را پرورش داده است.

احمدی‌نژاد با اشاره به بحث قرآنی اولوالباب گفت: در قرآن این لفظ برای کسانی به کار رفته که صاحب اندیشه و تعقل هستند و بارها از سوی خداوند با اشارات مثبت قرار گرفتند.

رئیس جمهور ادامه داد: اولوالباب یکی از القاب کسانی است که اهل تعقل هستند و با استفاده از عقل خود به دنبال کشف حقیقت و راه هستند؛ اولوالباب کسانی هستند که تسلیم حق هستند و با تمام قدرت با حق همراهی می‌کنند.

احمدی نژاد با بیان اینکه رسیدن به حق از مهمترین اهداف انسان است و زندگی تعالی در سایه شناخت حق و حقیقت و تبعیت از آن امکان پذیر می‌شود، تصریح کرد: اولوالباب به دنبال کمال برای رسیدن به قله‌های سعادت هستند که خداوند متعالی برای این هدف انسان را خلق کرده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه کسانی که از عقل فاصله می‌گیرند در جامعه انحراف ایجاد می‌کنند، گفت: دشمنان به خاطر بی عقلی و عدم آگاهی دست به چنین کارهایی می‌زنند.

احمدی نژاد افزود: امروز صهیونسیت‌ها فلسطین را تصرف کردند و خانه را بر سر فلسطینیان خراب می‌کنند اما آیا آنها از روی تعقل و آگاهی این کار را می‌کنند؛ به خدا آنها پخمه‌ ترین پخمه‌ها در عالم هستند.

وی در ادامه با اشاره به هدف اصلی کشور و دولت که همانا ساختن ایران است، تصریح کرد: ما باید دست به دست هم دهیم تا ایران را بسازیم تا به عنوان یک الگوی جهانی آن را در دنیا معرفی کنیم.

احمدی نژاد با اشاره به توانایی‌ها و استعدادهای شهرستان زاوه گفت: انشاالله ما برای این شهر یک بیمارستان و همچنین دو مجتمع ورزشی یکی برای دختران و دیگری برای پسران خواهیم ساخت.

رئیس جمهور با اشاره به جلسه هیئت دولت در پایان این سفر گفت: انشاالله در این جلسه زمینه اتمام هر چه سریعتر کارهای بر زمین مانده را فراهم خواهیم کرد.
به این مطلب رای دهید:

به این مطلب امتیاز دهید:    

ن : سعید بخش رحمانی
ت : جمعه 22 اردیبهشت 1391