تبلیغات
امام روح الله (رضوان الله تعالی علیه) - تحلیلگر واشنگتن‌پست: اوباما "اصغر فرهادی" را به "کاخ سفید" دعوت کند


بیشتر به چه مطالبی علاقه مند هستید؟


» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

تحلیلگر واشنگتن‌پست: اوباما "اصغر فرهادی" را به "کاخ سفید" دعوت کند
دیوید ایگناتیوس در یادداشتی کوتاه در روزنامه واشنگتن‌پست از رئیس‌جمهور آمریکا خواست تا در راستای "دیپلماسی اسکار"، اصغر فرهادی را به کاخ سفید دعوت کند!

  
تحلیلگر واشنگتن‌پست: اوباما "اصغر فرهادی" را به "کاخ سفید" دعوت کند

خبرگزاری فارس: دیوید ایگناتیوس در یادداشتی کوتاه در روزنامه واشنگتن‌پست از رئیس‌جمهور آمریکا خواست تا در راستای "دیپلماسی اسکار"، اصغر فرهادی را به کاخ سفید دعوت کند!

به گزارش خبرگزاری فارس، ایگناتیوس نوشت: ریچارد نیکسون در خصوص چین از دیپلماسی پینگ‌پنگ استفاده کرد و شاید زمان آن رسیده باشد که اوباما نیز در راستای "دیپلماسی اسکار" اندکی تلاش کند.

بنابراین گزارش، این تحلیلگر سیاسی ادامه داد: اوباما باید فرهادی را به کاخ سفید دعوت کند و البته با او در خصوص سیاست که ایران و آمریکا در خصوص آن اختلاف دارند سخن نگوید بلکه با وی از نحوه ساختن یک فیلم خوب سخن بگوید.

ایگناتیوس به اوباما توصیه کرد: "آقای رئیس‌جمهور، این فیلمساز را به کاخ سفید دعوت کن و از فیلم فوق‌العاده وی تقدیر به عمل آور و به هموطنان وی نشان بده که ایالات متحده در ضمن مخالفت با سیاست‌های ایران و تهدیدهای آن بر ضد اسرائیل، به مردم و فرهنگ ایران احترام می‌گذارد."

وی افزود: "چه کسی می‌داند؟ اگر یک پروسه تغییر با پینگ‌پونگ آغاز شده است، شاید با یک مجسمه طلایی هم آغاز شود."

ایالات متحده اخیرا تحریم‌هایی سخت بر ضد ایران وضع کرده و بر تعداد نیروهای خود در خلیج فارس نیز افزوده است. بهانه آمریکایی ها در این خصوص برنامه هسته‌ای کشورمان است.


:: مرتبط با: تحلیل اخبار ,
به این مطلب رای دهید:

به این مطلب امتیاز دهید:    

ن : حسین رحیم بخش
ت : پنجشنبه 11 اسفند 1390