تبلیغات
امام روح الله (رضوان الله تعالی علیه) - پاسخ شهاب مرادی به رضا عطاران!!!


بیشتر به چه مطالبی علاقه مند هستید؟


» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

حجت‌الاسلام شهاب مرادی در برنامه شب گذشته «پارک ملت» در پاسخ به عطاران به نکته‌ای جالب اشاره کرد. وی گفت: به آن آقایی که مدافع سینمای سخیف بود عرض می‌کنم؛ ما اگر به دنبال سینمای سخیف بودیم نیازی به این همه هزینه نبود و انواع جذاب‌تر و با کیفیت‌تر آن را از هالیوود و سینمای غرب وارد می‌کردیم. هدف ما «سینمای متعالی» است. بولتن نیوز نوشت: چهارشنبه هفته گذشته رضا عطاران کارگردان فیلم «خوابم می‌آد» در جلسه نقد و بررسی فیلمش در برج میلاد در پاسخ به خبرنگار خبرگزاری نسیم، مبنی بر استفاده از شوخی‌های رکیک که در تمام آثار وی مشاهده می‌شود، گفت: «من آدم رکیکی هستم. تغییر هم نمی‌کنم. از نظر من خیلی از این مواردی که شما به عنوان شوخی رکیک ازش یاد می‌کنید مسائلی است که در تمام زندگی شما در جریان است. هیچ کدام از این بخش‌ها مثل فحش دادن و مسائل جنسی، مواردی نیست که نخواهیم از آن‌ها صحبت کنیم. هرچند که باید بگویم نگران نباشید من متعلق به سینمای سخیف هست».

وی ادامه داد: «تا پیری، ‌هرچقدر آدم بزرگ‌تر می‌شود، متوجه می‌شود، توالت چیز بدی نیست، فحش دادن چیز بدی نیست، مسایل جنسی چیز بدی نیست و شما هم بعدا این‌ها را متوجه می‌شوی!»

این اظهارات عطاران که با سکوت معنادار بسیاری از مدعیان عرصه هنر و فرهنگ رو برو شد، پس از تاخیر یک هفته‌ای پاسخ داده شد.

حجت‌الاسلام شهاب مرادی در برنامه شب گذشته «پارک ملت» در پاسخ به عطاران به نکته‌ای جالب اشاره کرد. وی گفت: به آن آقایی که مدافع سینمای سخیف بود عرض می‌کنم؛ ما اگر به دنبال سینمای سخیف بودیم نیازی به این همه هزینه نبود و انواع جذاب‌تر و با کیفیت‌تر آن را از هالیوود و سینمای غرب وارد می‌کردیم. هدف ما «سینمای متعالی» است.


:: مرتبط با: بحث آزاد ,
به این مطلب رای دهید:

به این مطلب امتیاز دهید:    

ن : سعید نباتی
ت : چهارشنبه 26 بهمن 1390